A védekezés került előtérbe 2017.02.15. 21:26

A védekezés került előtérbe
    Ötven perc leforgása alatt összesen 35 gólt láthatott a mislenyi publikum. A papírformának megfelelő eredményt hozott az Országos Serdülő Bajnokság felsőházi középdöntőjének utolsó előtti fordulója: együttesünk hazai környezetben maradt alul a komoly fizikai fölényben lévő szekszárdiakkal szemben.

OSB Leány "E" 2016/2017 – Középdöntő, Felsőház – 7. forduló Kozármisleny SE II. – Szekszárdi FGKC 13 – 22 (03 – 13)

Kozármisleny, Városi Sportcsarnok, 55 néző Vezette: Szabó Attila, Nagy-Iván Csaba Kozármisleny SE II.: Hausznek – Buzády 5, Vártok T. 2 (1), Váradi 1, Bánfai V. 2 (2), Takács I. 1, Köpösdi 1 Csere: Szabó L. (kapus), Ancil 1, Bálványos, Grosics, Szakos, Wéber Edző: Gyulay László Az eredmény alakulása: 05. perc: 00–02 10. perc: 00–05 15. perc: 02–07 20. perc: 05–09 30. perc: 03–14 35. perc: 05–17 40. perc: 09–19 45. perc: 11–19 Hétméteresek: 6/3 illetve 5/5 Kiállítások: 6 perc illetve 6 perc

EDZŐSZEMMEL

Gyulay László: " – Keményen, harcosan, agresszíven dolgoztunk hátul, sokat futottunk és kihoztuk magunkból a maximumot. Nagyon elégedett vagyok a védekezéssel, mert sokat léptünk előre. Támadásban nehezen törtük fel az ellenfél védekezését, ami annak volt betudható, hogy a szekszárdiak sokkal nagyobbak és erősebbek voltak. Úgy gondolom, jó úton járunk." Lányaink az utolsó fordulóban, 2017. február 22-én 17:30-tól a listavezető Mohácsi TE otthonában vendégszerepelnek majd.