Dupla siker a fővárosban 2020.02.12. 00:00

Ifjúsági és serdülő I. osztályú gárdánk is győzelemmel tért haza Budapestről

Dupla siker a fővárosban

Szokatlan időpontban csaptunk össze a KSA Budapest csapatával. Lányaink hétfőn látogattak el ellenfelükhöz. A szokásoktól eltérően az Ifjúsági gárdák összecsapása nyitotta a sort. Mindenképpen győzelemmel akartak hazatérni lányaink, és ennek megfelelően is nyitották a mérkőzést. Már a kezdésnél nálunk volt az előny, s így maradt ez a lefújás pillanatáig. A hazai gárda egy percig sem vezetett a mérkőzés során, a kérdés csupán a különbség volt.

Gyulay László: A legfontosabb a győzelem volt a mai napon, valamint az, hogy mindenki tevékenyen vegye ki a részét a sikerből. Az első félidőben a jó védekezés mellé hatékony támadójáték párosult, míg a másodikban kicsit fellazultunk, de így is magabiztosan nyertünk!

KSA Budapest - Kozármisleny SE (9-17) 23-33
    Ifjásági I. Osztály
    Vezette: Gyurcsek, Szarka

Kozármisleny SE: Bocskor, Vukmann, Wichmann - Kovács 7, Köpösdi 3, Bácsalmási 1, Obendorf 3, Dézsi 3, Fledrich 1, Dobszai, Takács 2, Nemes 4, Szabó 6, Leitner 3
    Edző: Gyulay László

Érkezhettek a fiatalabb csapatok a pályára. Ahogy az előző összecsapáson, úgy itt is mi ragadtuk magunkoz a vezetést az első percben, majd innentől kezdve végig magunknál is tartottuk azt. Gólgazdag első félidőt láthatott a közönség, 14-19 -es állásnál vonultak pihenőre a lányok, hogy aztán folytassák a gólok gyártását a második játékrészben is. Csapatunk három híján 40 találatig jutott 50 percnyi játékot követően, így nem lehetett kérdés a két pont sorsa.

Bakonyiné Sütő Diána: Az első félidőben még ismerkedtünk az ellenféllel, a másodikben már játszottunk, bár védekezésben még van javítanivaló feladat! Támadó játékunk kezd kiegyensúlyozott lenni, bár még sok ziccert hibázunk.

KSA Budapest - Kozármisleny SE (14-19) 25-37
    Serdülő I. Osztály

Kozármisleny SE: Nagyvizeli - Ócs 1, Tornyos 2, Bihari 3, Kornfeld 3, Teplán 4, Sasvári 3, Uhljar 1, Verebes 4, Varga 4, Takács 2, Kocsis 2, Grosics 2, Cseri 2, Jarjabka 4
    Edző: Bakonyiné Sütő Diána