Fáradt győzelem 2017.05.14. 09:18

Fáradt győzelem
    Lányaink negyedóra elteltével pörögtek fel és fordítottak ötgólos hátrányból. Behúzta az úgymond kötelező két pontot a Kiemelt Serdülő Bajnokság 9–16. helyeiért folyó playoffban szereplő együttesünk, amely öt góllal bizonyult jobbnak a Szeged KKSE vendégeként.

Kiemelt Serdülő Bajnokság 2016/2017 – 9–16. helyért – 7. forduló Szeged KKSE – Kozármisleny SE 17 – 22 (08 – 13)

Szeged, Déri Miksa Szakgimnázium és Szakközépiskola tornacsarnoka, 30 néző Vezette: Daru Péter, Medvegy Péter Kozármisleny SE: Bocskor – Szabó B. 4, Leitner 5, Fledrich 2, Takács V. 2, Kovács V. 3, Acsai Csere: Wichmann (kapus), Vidakovic 4 (3), Pálfi 2, Müllerlei, Oláh, Szklenár Vezetőedző: Gyulay László Az eredmény alakulása: 02. perc: 01–01 05. perc: 03–01 10. perc: 06–01 17. perc: 07–07 28. perc: 09–14 34. perc: 13–15 41. perc: 15–17 44. perc: 15–19 Hétméteresek: 4/4 illetve 6/3 Kiállítások: 8 perc illetve 2 perc

EDZŐSZEMMEL

Gyulay László: " – Borzasztóan indult számunkra a szegedi vendégszereplés, hiszen negyedóra kellett, mire beszálltunk a meccsbe. A sok hiba jellemzően végigkísért bennünket a folytatásban is, de védekezésben és a kapuban nagyon stabilak, kiemelkedőek voltunk. Nagyon fáradtak vagyunk már, de a szívunk visz minket előre és csapatként ismét nagyszerűek voltunk." A szezonzáróra 2017. május 17-én szerdán, 17:25-től kerül sor, amikor is a kozármislenyi Városi Sportcsarnokban a KSI Kézilabda Akadémia lesz az ellenfél.