Két pont Hajdú-Biharból 2017.03.30. 16:30

Két pont Hajdú-Biharból
    Ahol a sérülésektől tizedelt csapatunk a második félidőben indult be igazán. A Kiemelt Serdülő Bajnokság 9–16. helyeiért zajló rájátszás második fordulójában lányaink megszerezték első győzelmüket: a szünetben egy góllal vezettek, végül héttel nyertek a Hajdúnánás SK vendégeként.

Kiemelt Serdülő Bajnokság 2016/2017 – 9–16. helyért – 2. forduló Hajdúnánás SK – Kozármisleny SE 16 – 23 (09 – 10)

Hajdúnánás, Somorjai László Városi Sportcsarnok, 50 néző Vezette: Héjjas Tímea, Kránitz Andrea Kozármisleny SE: Bocskor – Acsai 2, Kovács V. 3, Pálfi 2, Vidakovic 6 (2), Takács V. 3, Szabó B. 3 Csere: Wichmann (kapus), Leitner 4, Abuczki Cs., Fledrich, Oláh Edző: Vollár Jenő Az eredmény alakulása: 05. perc: 01–02 09. perc: 03–02 14. perc: 06–04 19. perc: 09–08 26. perc: 10–10 33. perc: 10–16 40. perc: 12–20 45. perc: 13–20 Hétméteresek: 3/2 illetve 2/2 Kiállítások: 6 perc illetve 6 perc

EDZŐSZEMMEL

Vollár Jenő: " – Sérülésektől megtizedelt csapatunk az első félidőben nem igazán találta a játék ritmusát. A második játékrészben sikerült sebességet váltani, ennek eredményeként valójában átfutottunk az ellenfélen. A sérült játékosokon kívül mindenki pályára lépett és mindenki kivette részét a győzelemből, azonban ki kell emelni Bocskor Anna teljesítményét a kapuban. Természetesen kellett hozzá az előtte álló védelem is, de nagyon biztosan és stabilan segítette társait a kapuból. Küzdeni tudásból most is jelesre vizsgáztak a lányok, amiért minden dicséretet megérdemelnek. Egyesületünk először járt Hajdúnánáson és nagyon szépre sikeredett a bemutatkozás. Lányaink nem csak a kézilabda tehetségüket mutatták meg a hajdúnánási közönségnek, hanem a mérkőzés után bemutatták az "előadóművészi" tudásukat is: harsogott a csarnok, majd néhány perc múlva az öltöző a "három éstől. Körtánc és örömünnep. Bravó, Lányok, így kell megünnepelni egy győzelmet! Kiemelném még a hajdúnánási közönség nagyon korrekt szurkolását, valamint a hajdúnánási csapat és a szakmai stáb korrekt játékát és hozzáállását. Köszönjük!" Folytatás 2017. április 5-én, szerdán 17:25-től, amikor is a kozármislenyi Városi Sportcsarnokban a Szeged KKSE lesz az ellenfél.