Kezdésnek nem volt rossz 2019.01.12. 00:00

Első felkészülési mérkőzésünkön döntetlenre végeztünk a Kecskemét vendégeként.

Kezdésnek nem volt rossz

Már az újév második napján, január másodikán edzésbe állt felnőtt csapatunk, amely egy idegenbeli edzőmérkőzéssel zárta az első etapot. Az NB I. B Keleti csoportjában hetedik helyen álló Kecskemét vendégei voltak Kovács Tamás tanítványai, akik az első félidőben háromgólos előnyt szereztek, amely aztán a második játékrészben elfogyott – végül 25-25-re végeztek a felek.

– Kezdésnek nem volt rossz. Sokféle felállást kipróbáltam, illetve védekezésben is próbálkoztunk új dolgokkal. Sok még a hiba, de ez most nem bosszant, hiszen kéthetes jelentős terhelésből jövünk. Jövő héten Szegedre megyünk, előrébb kell lépnünk – fogalmazott Kovács Tamás vezetőedző.

Kecskeméti NKSE–Kozármisleny SE 25-25 (9-12)
    Női felkészülési mérkőzés, Kecskemét. Vezette: Fehér, Répás.
    Kozármisleny SE: Radochay – Grénus 2, Szemmelrock 1, Halász 1, Gulya 2, Polics 8, Schäffer 1. Csere: Németh (kapus), Réb 2, Markovics, Ragoncsa, Palotás 2, Leitner 1, Linder 1, Péter P. 4.

Vezetőedző: Kovács Tamás.
    Az eredmény alakulása. 9. perc: 3-3, 15. perc: 4-6, 26. perc: 8-11, 40. perc: 12-16, 48. perc: 14-21, 56. perc: 21-25.
    Hétméteresek: 10/8, ill. 1/1.
    Kiállítások: 4, ill. 8 perc.