Magabiztosan idegenben is 2020.10.12. 00:00

Serdülőink az I. osztályú küzdelemben a KSA Budapest vendégei voltak

Magabiztosan idegenben is

A szombati mérkőzés során a mi nevünk mellé került az első találat, s bár erre volt válasza a hazai csapatnak, az 1-1 -es állást követően végig a mi kezünkben volt az irányítás. A hazai gárda második találatára egészen a 12 -ik percig kellett várni, míg mi ez idő alatt összesen 10 alkalommal zörgettük meg a hálót. A szünetben már jelentős, 14 találatos előnyt mutatott a jegyzőkönyv, és bár a második játékrész folyamán kezdett magára találni ellenfelünk, a bajnoki egységek sorsa egy pillanatig sem forgott veszélyben. Magabiztos játékot mutatva gyűjtötték be lányaink a győzelmet a kora délutáni összecsapás során. Szép volt Csajok!

Beliczay József: Örülök a csapat teljesítményének. Magabiztosan játékot nyújtottunk, főként az első félidőben. Ennek köszönhetjük a két pontot. Gratulálok a csapatnak! Dolgozunk tovább!

KSA Budapest - Kozármisleny SE 21-34 (7-21)