Megvan a második 2020.11.02. 00:00

Ifjúsági II. osztályban a KSA-Budapest érkezett hozzánk

Megvan a második

Fővárosi ellenfelünk indította jobban a találkozót. A tizedik percben még 4-5 -ös állást regisztrálhattunk, majd a félidő közepén sikerült átvenni a vezetést, amit aztán a szünetig 3 találatosra bővítettünk. A fordulást követően ellenfelünk ismét ránk tudta erőltetni az akaratát, ám a vezetést nem tudták átvenni, döntetlenre zárkóztak csupán, majd ahogyan az első félidőben, a játékrész második fele nekünk sikerült jobban, így megszületett a második győzelmünk az ifjúsági II. osztályban.

Beliczay József: Örülök, hogy jól küzdöttünk, harcosak voltunk a mérkőzésen, valamint a két pontnak. Dolgozunk tovább! Gratulálok a csapatnak a két ponthoz!

Kozármisleny SE - KSA-Budapest 29-24 (12-9)