Nem a tervek szerint 2020.01.13. 00:00

Ifjúsági I. osztályban a Vasas SC csapatát fogadtuk a szombati játéknapon

Nem a tervek szerint

Előzetesen is tisztában volt vele mindenki, hogy nem lesz egyszerű összecsapás. Ellenfelünk a mérkőzést megelőzően 2 bajnoki egységgel többet gyűjtött nálunk, ám ennek ellenére egy pillanatig sem volt kérdés a szándékunk: itthon tartani a bajnoki pontokat. Talán a túlzott akarás, vagy bizonyítási vágy dolgozott a lányokban az első percekben, amit ellenfelünk könyörtelenül ki is használt. Egy 2-6 -os rohamot produkálva jelezték, ők bizony nem a vereségért utaztak el hozzánk. Bár ezt követően magunkra találtunk, sőt, vissza is kapaszkodtunk a szünetig 3 találatra, majd a folytatásban közelebb is érhettünk volna hozzájuk, ám mindig becsúszott egy apró porszem a gépezetbe, így újra ellenfelünk érvényesítette akaratát a pályán, aminek köszönhetően a végjátékban már nem maradt nyitott kérdés a győzelem sorsa, csupán a különbség alakulása.

Gyulay László nem ilyen kezdésről szőtte terveit: “Tudtuk, hogy nehéz mérkőzésre számíthatunk. Nehezen lendültünk játékba, túl nagy előnyt adtunk az ellenfelünknek, de s szünetre sikerűlt lőtávolba kerűlni. A második játékrészben több esélyünk volt, hogy megfordítsuk a mérkőzést, de rendre hibáztunk, amit nagyon jól használt ki ellenfelünk. Mondhatnám:saját magunkat vertük meg!”

Kozármisleny SE - Vasas SC (9-12) 19-26