Nem volt kérdés 2019.12.02. 00:00

U22-es gárdánk a Tolna KC csapatát fogadta a hétvégi forduló során

Nem volt kérdés

A Gyulay tanítványok éhezték már a sikert az NBII-es Felnőtt bajnokságban, hiszen a mérkőzést megelőzően 2 vereséget jegyezhettünk fel a megfelelő rubrikába, míg ellenfelünk eddig összesen két mérkőzésen hagyta el győztesen a pályát, így joggal várhatta a hazai publikum a győzelmet lányainktól. Szerencsére nem is kellett csalódniuk. Az első 4 perc volt szoros az összecsapáson: 4-4 -ig tartották magukat a vendégek, ezt követően egy 4-0 -ás, majd egy 10-0 -ás sorozat után minden kérdés megszűnt. A győzelem biztos lett, csupán a különbség mértéke maradt nyitott. A második félidőben még tovább nyílt az olló: a végére 20 találatos győzelmet tapsolhattak meg a nézők.

Gyulay László: Nagyon örülök a nagyarányú győzelemnek, és annak, hogy mindenkinek megfelelő játékidőt tudtam biztosítani. A hozzáállásunk és az első félidei játékunk kiemelkedő volt, remek védekezéssel. Bízom benne, hogy ezt a formát tudjuk hozni az utolsó két, roppant nehéz mérkőzésre.

Kozármisleny SE - Tolna KC (19-5) 37-17