Rossz vendégség 2019.03.12. 00:00

U14-es gárdánk szombaton szintén Tolnán vendégeskedett.

Rossz vendégség

Bakonyiné Sütő Diána tanítványai a Serdülő III. osztályú bajnokságban elsősorban a gyakorlásra, és az U14 I. osztályára való felkészülésre koncentrálhatnak. Ezúttal is így történt, ám sajnos az eredményen ez nem mutatkozik meg, illetve nem csapódik le győzelem formájában. Bár az idősebb ellenfél ellenében végig szoros, kiélezett csatát vívott a csapat, nem sikerült a maguk javára fordítani a mérkőzés végkimenetelét. Az első játékrészben fej-fej mellett haladtak a csapatok, felváltva estek a gólok, nem a védekezés percei voltak ezek, így 14-12 -es hazai előnnyel lehetett megpihenni tíz percre az öltöző rejtekében. A második félidőben pedig következett a gólínség, mindkét gárda 9 gólra volt képes a 25 perces játékidő alatt, így megmaradt a két találatnyi különbség a záró sípszó pillanatában is.

Tolna KC - Kozármisleny SE (14-12) 23-21