Újabb két ponttal felkapaszkodtunk a dobogóra 2020.10.31. 00:00

Zsinórban a harmadik bajnokinkat nyertük meg, s ennek köszönhetően felléptünk a dobogóra! A Szombathely U20-as csapata ellen meggyőzően és jól játszottunk hazai pályán.

Újabb két ponttal felkapaszkodtunk a dobogóra

Megy a szekér felnőtt csapatunkkal, amely a bajnokságban és a Magyar Kupában is sikerrel veszi az akadályokat. Kovács Tamás tanítványai a Sylver OPS Szombathely U20 ellen sem lassítottak, sőt: nagyon meggyőzően és eredményesen kézilabdáztak, aminek köszönhetően tizenkét gólos különbséggel győztek. Az első félidőben sokáig fej-fej mellett haladtak a csapatok, a 28. percben még 11-11 volt az állás, ám a szünetben már 14-11 volt a javunkra. A második félidőben aztán nem volt pardon, a 42. percben már tíz volt közte (23-13), s ezzel minden eldőlt.

Kovács Tamás: – Gratulálok a csapatomnak! Nem csak a most megszerzett győzelemért, hanem az egész héten elvégzett munkáért! A mai nap kulcsa az volt, amikor sikerült levetkőzni a görcsösségünket, és megtaláltuk az összhangot a védelem és a kapus között. Megyünk tovább, és szorgos hangyaként szeretnénk tovább gyűjtögetni a pontjainkat. Mindjárt jövő héten újabb kettőt!

Kozármisleny SE–Sylver OPS Szombathely U20 33-21 (14-11)
    Női kézilabda NB I. B Nyugati csoport.
    Vezette: Fehér Viktória, Kékesi Krisztina.
    Kozármisleny SE: Vig – Hosszu 3, Szemmelrock 3, Halász 1, Tobak 3, Polics 5, Markovics 2. Csere: Gadányi (kapus), Németh (kapus), Schäffer 5, Scheffer 5, Grénus 3, Hornyák 2, Linder 1, Péter P.
    Vezetőedző: Kovács Tamás.

Az eredmény alakulása. 4. perc: 1-3, 20. perc: 9-9, 37. perc: 18-12, 42. perc: 23-13, 51. perc: 29-18.

Hétméteresek: 5/5, ill. 3/3.

Kiállítások: 12, ill. 8 perc.