Újra tudtunk mosolyogni, örülni! 2020.10.07. 00:00

Nagyon kellett már csapatunknak a sikerélmény, s Mohácson végre volt okunk az örömre: a Liga Kupa második mérkőzésén simán, nyolc góllal győztünk.

Újra tudtunk mosolyogni, örülni!

Az utóbbi időszak bajnoki sikertelensége miatt bizony abszolút nem mehettünk biztosra a Duna-parton. Az első félidőben azonban látszott, hogy a lányok magukra találtak, magabiztosan játszottunk, s ötgólos előnyre tettünk szert. A folytatásban sem adtunk esélyt ellenfelünknek, sőt, növeltük a különbséget. Végül nyolccal nyertünk, és nagyon reméljük, hogy ezzel a győzelemmel kijöttünk a gödörből.

Kovács Tamás: – Nagyon fontos volt ma, hogy újra higgyünk magunkban, higgyünk az elvégzett munkában! De ami még ennél is fontosabb volt, hogy tudjunk újra nevetni, mosolyogni és örülni! Egy apró lépést tettünk előrefelé.

Mohácsi TE 1888–Kozármisleny SE 20-28 (10-15)
    Női kézilabda Liga Kupa, F-csoport.
    Kozármisleny SE: Németh – Markovics 4, Linder 2, Polics 3, Szemmelrock 2, Tobak 1, Grénus 3. Csere: Vig (kapus), Gadányi (kapus), Hosszu 3, Schäffer 3, Scheffer 3, Halász 2, Hornyák 1, Péter P. 1, Kovács V.
    Vezetőedző: Kovács Tamás.

Hétméteresek: 5/4, ill. 2/2.
    Kiállítások: 4, ill. 6 perc.
    Az eredmény alakulása. 8. perc: 2-6, 14. perc: 4-10, 25. perc: 9-11, 38. perc: 14-18, 45. perc: 14-22, 55. perc: 18-24.