Végig jó ritmusban játszottunk 2017.04.03. 07:59

Végig jó ritmusban játszottunk
    Szoros első negyedóra után csapatunk fokozatosan növelte a különbséget. Magabiztos mislenyi győzelemmel folytatódott az Országos Serdülő Bajnokság alsóházi rájátszása: lányaink a szünetbeli hatgólos vezetés után tízzel nyertek a Bácsalmási PVSE ellen.

OSB E 2016/2017 – Középdöntő, Alsóház – 2. forduló Kozármisleny SE II. – Bácsalmási PVSE 33 – 23 (16 – 10)

Kozármisleny, Városi Sportcsarnok, 50 néző Vezette: Borbás Dániel, Bedics Attila Kozármisleny SE II.: Hausznek – Ancil, Vártok T. 7 (1), Váradi 2, Wéber 4, Takács I. 1, Köpösdi Csere: Bánfai V. 7, Grosics 6 (4), Dainese 3, Danis 1, Kornfeld 1, Szakos 1, Bálványos, Fodor R. Vezetőedző: Gyulay László Hétméteresek: 6/5 illetve – Kiállítások: 4 perc illetve –

EDZŐSZEMMEL

Gyulay László: " – Nagyon jó ritmusban és tempóban kézilabdáztunk. Sok szép helyzetet dolgoztunk ki és sok mindent visszakaptam az edzésen gyakoroltakból, ezért dicséret illeti a csapatot. Ugyanakkor van egy–két játékos, akiknek a hozzáállásával, valamint a mutatott teljesítményével nem vagyok elégedett." Lányaink a következő játéknapon, 2017. április 8-án 10:30-tól a Marcali VSZSE otthonában vendégszerepelnek.