Végre átléptünk a saját árnyékunkon! 2020.10.11. 00:00

Nagyon csúnyán festett a tabella eddig a szemszögünkből, most már picit szebb: felnőtt csapatunk megszerezte az első győzelmét. Borzasztóan kellett már ez, lányok!

Végre átléptünk a saját árnyékunkon!

Egészen hihetetlen volt: három mérkőzés után nem volt még pontunk a bajnokságban. Most viszont végre átléptünk a saját árnyékunkon, győztünk a Csurgó otthonában.

Nem volt ez egy könnyű meccs, de az előzmények ismeretében nem is számíthattunk másra. Jól kezdtünk, a 9. percben már négy góllal vezettünk (2-6), ám ellenfelünk egy idő után magára talált, s a szünetre utolért bennünket. A második félidőben az 50. percre tudtunk meglépni, elmentünk hárommal (20-23), de ezt a hátrányt is ledolgozta a Csurgó (24-24). Az utolsó rohamunkra azonban már nem volt válasza, a mérkőzés hajrája egyértelműen a miénk volt, s ennek köszönhetően végül 29-26-os győzelmet arattunk.

Kovács Tamás: – Pontosan olyan meccset kaptam, amilyenre számítottam, hullámhegyek és hullámvölgyek jöttek és mentek. Ami végig megvolt, az a nagyon magas motiváció, és a hullámvölgyeink talán most nem voltak olyan mélyek. Erős közepes játékot nyújtottunk ma, de ez most nem érdekel! Majd kijavítjuk! Most örülünk, mert egy jól szervezett ellenfél otthonában sikerült nyerni!

Csurgói NKC – Kozármisleny SE 26-29 (14-14)
    Női kézilabda NB I. B Nyugati csoport. Kozármisleny SE: Gadányi – Markovics 3, Polics 4, Halász 1, Linder 1, Szemmelrock 3, Hosszu 4. Csere: Vig (kapus), Németh (kapus), Schäffer 4, Grénus 3, Hornyák 3, Scheffer 3, Tobak, Péter P., Kovács V.
    Vezetőedző: Kovács Tamás.

Hétméteresek: 6/4, ill. 1/0.
    Kiállítások: 10, ill. 12 perc.
    Az eredmény alakulása. 9. perc: 2-6, 18. perc: 7-8, 27. perc: 13-13, 38. perc: 18-18, 50. perc: 20-23, 55. perc: 24-24.